Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Tekst narzucony przez dyktaturę eurokołchozu w Brukseli, jesli Ciebie to denerwuje, to wiedz, że to nie nasza wina ;)

Wybór okien lub drzwi jest decyzją na wiele lat a często na pokolenia. Nasza oferta to pewność właściwego wyboru poprawiającego jakość życia. Oferujemy produkty o dużej dowolności kształtów i wymiarów, o optymalnych wartościach ochrony przed hałasem i utratą ciepła, piękne w formie, które przydają wnętrzu przytulności, zapewniają bezpieczeństwo i spokój. Innowacyjna technologia, doświadczenie, wiedza i pasja tworzenia dają gwarancję realizacji Państwa pomysłów i oczekiwań oraz satysfakcji z użytkowania. 

Brama garażowa musi być trwała, niezawodna i wygodna w obsłudze. Jeśli garaż jest częścią domu, powinna także chronić przed utratą ciepła. Nowoczesne bramy spełniają te kryteria. Decydującym czynnikiem wpływającym na wybór rodzaju bramy jest i­lość wolnego mi­ejsca przed garażem oraz w jego wnętrzu.

Rolety zewnętrzne doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed natrętnymi owadami.

drutex okna giżycko

 Wprowadziliśmy do oferty okna firmy Drutex, marki znanej w całej Polsce oraz w Europie. Rozwinięcie asortymentu o tą markę pozwoli trafić do szerszego grona klientów, poszukujących porządnych rozwiązań technologicznych w atrakcyjnych cenach. Profile klasy A, szeroki wybór kolorystyki oklein, szybka realizacja to tylko niektóre atuty jakie stoją za tą współpracą. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych i pomiarów.

 

Pogoda w okolicy

Kalendarz

Imieniny

Informacje kontaktowe

Telefon: 87 428 39 08, 536 509 573

email: zamber-bud@wp.pl

Adres: 11-500 Giżycko, Plac Targowy 1

województwo: Warmińsko-Mazurskie

kraj: Polska

Nasza lokalizacja