Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Tekst narzucony przez dyktaturę eurokołchozu w Brukseli, jesli Ciebie to denerwuje, to wiedz, że to nie nasza wina ;)

historia: dawno dawno temu, w zamierzchłych czasach, kiedy za okno trzeba było płacić zbożem i kurczakami był sobie sklep. Sklep działa w tym miejscu od pradawnych dziejów, sięgających czasy dobrobytu i transformacji ludów pierwotnych ery PRL na nowobogacką klasę średnią III RP... :)


a teraz na poważnie:
Biuro handlowe działa od połowy lat dziewięćdziesiątych. Działalność rozpoczęta i prowadzona w gronie rodzinnym z początku w kierunku handlu oknami i drzwiami w Giżycku, w Kętrzynie, a nawet w Olsztynie. Na początku XXI wieku, zakres działań rozwinął się w stronę usług ogólnobudowlanych, budowa domów od podstaw po klucz. Obecnie prace budowlane przeniosły się na rynek niemiecki. Biuro w Giżycku dziś zajmuje się handlem, montażem i serwisem stolarki budowlanej z dbałością o jakość i wygodę klientów. Oferowane przez nas produkty przez lata sprawdzone pod względem trwałości i niezawodności. Nie prowadzimy sprzedaży tanich chińskich towarów, którymi jest wciąż przesiąknięty rynek, nawet w branży okiennej. Do każdej wyceny podchodzimy kompleksowo, biorąc pod uwagę każde nawet mało istotne aspekty, które w przyszłości pozwolą cieszyć się na długo zakupionym oknem, drzwiami, czy bramą.

Okna i drzwi w depozycie

Towar od ręki

aktywne wkrótce...

Proponujemy:

Środki do pielęgnacji okien i drzwi...